SSS

SSS

Evet! Website Panelim'de web siteleriniz için kendi hostinginizi kullanabilirsiniz, bunu yaptığınızda belgeleriniz, medyanız hostinginizde saklanacaktır.


Hatta Website Panelim'de yönettiğiniz her bir website'nizi farklı sunucularda barındırabilirsiniz.

Fakat buna zorunlu değilsiniz website panelimden aldığınız paketlerde zaten website'nizi bizim sunucumuzda barındırmış oluyorsunuz.

Senaryolar:

Web sitenizden biri Amerika Birleşik Devletleri'ne hizmet veriyor, bu nedenle sunucunuzun daha iyi performans için Amerika Birleşik Devletleri'nde olmasını istiyorsunuz.
Web sitenizin kontrol paneline giriş yapabilir ve sunucu ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Başka bir web siteniz Avrupa için hizmet veriyor, bu nedenle diğer web sitenizin sunucusunu Avrupa'daki gibi istiyorsunuz.
Web sitenizin kontrol paneline giriş yaptıktan sonra, bu web sitesinin sunucu ayarlarını Avrupa'daki sunucunuz olarak değiştirebilirsiniz.

Bu yüzden böyle gider. Herhangi bir ekstra ayar yapmazsanız, web siteniz otomatik olarak sunucularımızda saklanır ve etki alanı kontrol panelinizde herhangi bir dns ayarı yapmanız gerekmez!

Tüm web sitelerinizi tek bir panelde yönetmenin size pek çok avantaj getireceği çok açık.
Web sitelerinizi düzenlemek, güncellemek çok kolay olacak.
Şablonlar oluşturabilecek ve bu şablonları diğer web sitelerinizde kullanabileceksiniz.
Her web sitesi için projeler oluşturabilir, web sitelerinizi yönetmek için bir ekip oluşturabilir, proje durumunuzu ve web sitenizi aynı yerden kolayca kontrol edebilirsiniz.